*Веер Океана* Конференции прохожих соискателей

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » *Веер Океана* Конференции прохожих соискателей » | Разное » Як почистити срібний ланцюжок від чорноти?


Як почистити срібний ланцюжок від чорноти?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вибачте за докучання, але чи може хтось порадити, як правильно почистити мій срібний ланцюжок від цієї неприємної чорності, яка з'явилася на ньому? Здається, нічого не допомагає, і я не хочу пошкодити прикрасу. Може, хтось знає ефективний спосіб?

0

2

Очищення срібних виробів від чорності - це досить простий, але трохи трудомісткий процес. Перш за все, ви можете використовувати зубну щітку, спеціальну для срібла, і м'яке мило. Намочіть щітку, нанесіть на неї трохи мила, і ретельно прочистіть кожен ланцюжок. Потім змийте мило теплою водою і обсушіть тканиною без пушка. Якщо чорнота дуже стійка, можна використати спеціальні засоби для чищення срібла, але переконайтеся, що вони підходять для вашої прикраси, оскільки деякі можуть пошкодити камені або інші деталі.

0

3

Дякую за поради! Але, чи може хтось порекомендувати деякі магазини або майстерні, де можна отримати професійну допомогу у чищенні срібних виробів? Хочу бути впевненим, що моя прикраса буде в надійних руках і нічого з нею не станеться.

0

4

Я б радив звернутися до майстрів в магазин "Срібна Україна". Вони спеціалізуються на виготовленні і обробці срібних виробів, і їхні фахівці мають великий досвід у чищенні прикрас https://sribnakraina.ua/ua/kak-pochisti … rnoty.html . Тут вони використовують найсучасніші методи та засоби, щоб зробити ваші вироби сяючими як нові. Детальніше про послуги магазину ви можете дізнатися на їхньому сайті.

0


Вы здесь » *Веер Океана* Конференции прохожих соискателей » | Разное » Як почистити срібний ланцюжок від чорноти?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно